A NovoHost Éttermi Rendszerek Kft. felvételt hirdet a következő munkakörbe:

rendszergazda/szerviz technikus

A munkakört betöltő feladatai:

  • Számítógép (PC) összeszerelése, alkatrészek cseréje
  • Windows telepítés, felhasználói fiókok beállítása
  • Nyomtatók, egyéb eszközök telepítése
  • Hálózati beállítások kezelése (Ip cím, tűzfal, megosztás)
  • Router konfigurálás (jellemzően port forward, ddns)
  • Hálózatépítés
  • Felhasználói szoftverek telepítése

A munkakör betöltésének követelményei:

  • min. középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • csapatmunkában dolgozni tudás
  • precíz munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány
  • B jogosítvány

Előnyt jelent:

  • vendéglátásban szerzett szakmai ismeretek
  • rendszergazdai tapasztalat
  • SQL adatbázis alapvető ismeretei

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, illetve kiszállás ügyfelekhez.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a szerviz@novohost.hu e- mail címen.

application-2580867_640